Odmłodzona i poprawiona skóra po liftingu HIFU

Słysząc hasło lifting ciała lub lifting twarzy, najczęściej przed oczami widzimy salę operacyjną oraz chirurgiczne narzędzia. Jeszcze do niedawna skojarzenie to była w pełni prawdziwie. Na szczęście współczesna medycyna estetyczna oraz kosmetologia przygotowały dla nas urządzenie Ultraformer III HIFU określane jako bezinwazyjny lifting twarzy i ciała. Jeżeli chcesz dowiedzieć się, na jakiej zasadzie opiera się ta innowacyjna metoda, jakie są wskazania do jej zastosowania, a jakie przeciwwskazania, przeczytaj dalszą część tego artykułu.

Lifting twarzy i lifting ciała – na jakiej zasadzie działa Ultraformer III HIFU?

Urządzenie Ultraformer III HIFU określane jako lifting twarzy bez skalpela opiera swoje działanie na ultradźwiękach (tych samych znanych z powszechnie wykorzystywanych aparatów USG). Fale wnikając w ściśle określone przez kosmetologa warstwy skóry, wytwarzają w nich mikrouszkodzenia, które stymulują tkanki do procesów regeneracyjnych. Innym, bardzo użytecznym z punktu widzenia kosmetologi i medycyny estetycznej działaniem fal ultradźwiękowych jest stymulowanie w skórze produkcji włókien kolagenowych. To właśnie one są głównym czynnikiem determinującym elastyczność naszej skóry. Opisywane wyżej działania urządzenia Ultraformer III HIFU skutkują bezpośrednimi kosmetycznymi efektami – między innymi skóra poddana zabiegowi jest jędrniejsza, bardziej elastyczna oraz gęstsza. Co warte zaznaczenia, tak pozytywne efekty pojawiają się już po pierwszym wykonanym zabiegu, aczkolwiek warto wykonać ich całą serię.

Obszary na jakich wykonuje się lifting HIFU

Bezinwazyjny lifting twarzy i ciała – jakie są wskazania do zabiegu Ultraformer III HIFU?

Lifting twarzy, czy lifting ciała to tylko ogólnikowe hasła. Jakie są konkretne wskazania do wykorzystania urządzenia, jakim jest innowacyjny Ultraformer III HIFU?

 • Drugi podbródek – ta nieestetyczna fałdka skóry i tłuszczy sprawia, że nasza twarz wygląda grubo. Dotychczas jedynym sposobem na walkę z nią była operacja. Dziś, na szczęście możemy uniknąć skalpela i cieszyć się piękną twarzą dzięki urządzeniu Ultraformer III HIFU.
 • Kurze łapki pod oczami – kurze łapki pod oczami mimo tego, że się wysypiamy, sprawiają, że nasza twarz wygląda na zmęczoną. Każda osoba, która boryka się z tym nieestetycznym problem winna wsiąść pod uwagę zabieg Ultraformer III HIFU, jako alternatywne dla tradycyjnej operacji chirurgicznej.
 • Zmarszczki na twarzy – mimo tego, że czujemy się młodzi, zmarszczki na naszej twarzy pokazują co innego. Dla lepszego samopoczucia warto się ich pozbyć, nie narażając się jednocześnie na operację.
 • Oponka na brzuchu – domena kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Nie jednego wpędziła w duże kompleksy i zabrała całą przyjemność z wizyt na basenie, czy plaży. Na szczęście, dzięki urządzeniu Ultraformer III HIFU jej usunięcie jeszcze nigdy nie było tak proste i szybkie.

oponka na brzuchu po HIFUusta po HIFU

Lifting twarzy bez skalpela – jakie efekty daje zabieg Ultraformer III HIFU?

Jak już wcześniej wspominaliśmy zabieg Ultraformer III HIFU już po pierwszym wykonaniu przynosi bardzo dobre kosmetyczne efekty. Skóra poddana działaniu fal ultradźwiękowych staje się elastyczniejsza, bardziej napięta i zdrowiej wyglądająca. Aby jednak opisywane efekty utrzymywały się jak najdłużej, warto wykonać całą serię zabiegów.

Ultraformer III HIFU – przeciwwskazania.

Ultraformer III HIFU należy do metod bardzo bezpiecznych i praktycznie nieobciążających organizmu. Istnieją jednak nieliczne przeciwwskazania do jego wykonania. Są nimi:

 • Ciąża i okres karmienia piersią.
 • Nowotwory.
 • Zakażenie bakteryjne i wirusowe w miejscu potencjalnego przyłożenia głowicy.

Więcej można przeczytać na http://leczymydzieciaki.pl/zabiegi-na-skore/lifting-twarzy-i-ciala-za-pomoca-nowoczesnego-urzadzenia-ultraformer-iii/

 

 

This article has 3 comments

 1. chicka Reply

  a jezeli chodzi o ten laser to mozna isc sobie zrobic takie zabiegi latem kiedy w sumie slonce swieci dosc mocno?

  • seledynka Reply

   na spokojnie. jak byłam na wakacje w trójmieście to szukałam i urządznie hifu gdańsk ma więc tam sobie je zrobiłam. nawet na konsultacjach mi lekarz mówił, że to jest taki zabieg, ze całym rokiem można go robić. w zimę tez spodnie możesz nałożyć np. na nogi po hifu i nic nie boli ani nie podrażnia 😉

 2. Kozłowska P. Reply

  A to muszę chyba poczytać. Dobrze wiedzieć że dość blisko coś takiego jest 🙂 Jestem z Kartuz.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *