Depilacja laserem Vectus

Nareszcie depilacja zbędnego owłosienia może być całkowicie skuteczna. Nie trzeba już poświęcać mnóstwa czasu na usuwanie włosków, które i tak odrosną. Dzisiaj wystarczy zapisać się na zabieg depilacji laserem Vectus i już po kilku seriach cieszyć się idealnie gładką skórą. Prawda, że proste?

Jak potwierdzają medycy:

 

 – „Rewolucję w zakresie depilacji zawdzięczamy stworzonemu przez naukowców z Harvard University laserowi diodowemu Vectus. Innowacyjne technologie sprawiły, że zabiegi są szybkie, bezpieczne i po jednej serii możemy całkowicie usunąć włosy z danego obszaru ciała”

– mówi dr n. med. Igor Michajłowski, właściciel Clinica Cosmetologica LASER VECTUS w Gdańsku.

 

Zasada działania lasera Vectus

 

Laser diodowy Vectus to innowacyjna technologia oparta na długości fal 810 nm. Urządzenie całkowicie zrewolucjonizowało rynek medycyny kosmetycznej, bo laser jako jedyny na świecie bada poziom aktywnej melaniny w skórze. To właśnie dzięki temu zabieg zawsze jest przeprowadzany w oparciu o dobrane indywidualnie parametry. Istotą jest wiązka światła, która emitowana przez laser trafia do struktury włosa i likwiduje go na zawsze przy pomocy wysokiej temperatury.

depilacja gdańskZa cały proces odpowiedzialny jest czytnik Skintel, który automatycznie dobiera wysokość temperatury – musi ona być na tyle wysoka, by skutecznie niszczyć owłosienie a z drugiej strony tak niska, by nie spowodować poparzenia skóry. Indywidualny dobór parametrów sprawia, ze zabiegi stają się skuteczne i całkowicie bezpieczne, nie ma tutaj mowy o jakichkolwiek uchybieniach.

Sprawdź także: Grzybica odzwierzęca – co trzeba wiedzieć?

Ważne są również wymienne głowice – większe nadają się do dużych partii ciała, takich jak plecy czy nogi, mniejsze natomiast sprawdzą się doskonale w celu precyzyjnej depilacji małych części ciała – jak na przykład wąsika czy okolic bikini. Niezawodny jest też opatentowany system Advanced Contact Cooling. To on staje się naturalnym znieczuleniem bowiem w przez cały czas trwania zabiegu wydziela przyjemne chłodzenie skóry.

 

Efekty depilacji laserowej

 

Wystarczy już 4-6 zabiegów, by cieszyć się gładką skórą już na zawsze. Kilka zabiegów sprawi, że włoski zostaną zniszczone aż w 95%. Pozostałe były najprawdopodobniej w fazie wzrostu podczas działania lasera więc nie było możliwości ich naświetlenia. Skutecznie można je usunąć podczas kolejnych zabiegów.

 

Czy istnieją przeciwwskazania?

 

Tak. Chociaż laser Vectus jest w pełni bezpiecznym urządzeniem to nie mogą z niego korzystać kobiety w ciąż oraz te karmiące. Co więcej, z depilacji laserowej nie mogą korzystać chorzy na nowotwory, nadciśnienie, cukrzycę czy schorzenia żył. Przeciwwskazaniem są też choroby skóry, takie jak bielactwo, łuszczyca czy świerzb. Dermatolog nie wykona zabiegu dopóki skóra będzie opalona i dotyczy to zarówno opalenizny słonecznej jak i tej z solarium. Skóra nie może być też podrażniona. Same włoski należy przed zabiegiem zgolić – nie mogą być dłuższe niż 1 centymetr. Nie należy jednak w tym celu korzystać z depilacji woskiem ani wyrywać ich pęsetą.

Źródła:

http://magazynwitalny.pl/zabiegi/depilacja-laserem-vectus/

http://zabiegiestetyczne.net.pl/zabiegi/depilacja-laserem-vectus/

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *