Jeden sposób na wiele problemów

Wiele osób zastanawia się nad tym jak skutecznie walczyć z szeregiem niedoskonałości własnego ciała.

Czasem nawet zdrowa dieta, odpowiedni tryb życia i systematyczna aktywność fizyczna nie rozwiązuje sprawy. Wiele takich problemów jak cellulit, rozstępy, brak jędrności skóry na brzuchu czy piersiach pozostaje nierozwiązanych, podczas kiedy można z nimi skutecznie walczyć decydując się na zabieg endermologii.

Endermologia jest zabiegiem wykonywanym w wielu renomowanych gabinetach SPA czy też klinikach medycyny estetycznej.

Z pewnością nie powinniśmy mieć żadnego problemu z tym, aby znaleźć odpowiedni gabinet oferujący taki zabieg niedaleko naszego miejsca zamieszkania. Sam zabieg to rodzaj masażu mechanicznego, którego głównym celem jest przywrócenie skórze elastyczności i jędrności. Co ciekawe, zabieg może mieć także działanie przeciwstarzeniowe- wykonywany na twarzy czy w okolicach dekoltu poprawia jędrność skóry, wygładza zmarszczki i sprawia, że skóra jest napięta.

Sprawdź także: Czym jest depilacja laserowa?

 

Endermologia sprawdza się także w przypadku walki z niedoskonałościami skóry.

Masaż jest na tyle skuteczny, że znacząco spłyca blizny i wygładza wszelkie występujące niedoskonałości na skórze. Endermologia jest więc nie tylko metodą bezpieczną i bezinwazyjną, ale też pozwala na naturalne pobudzenie skóry oraz jej oczyszczenie.

Czego spodziewać się podczas sesji w gabinecie kosmetycznym?

Przede wszystkim sesje nie są długie- zabieg endermologii trwa zazwyczaj około 35 minut. W tym czasie koniecznie trzeba mieć na sobie specjalny kombinezon tak, aby wykonywany masaż był efektywny. Specjalista wykonuje masaż za pomocą specjalnego aparatu z głowicą masującą, której zadaniem jest zasysanie skóry z różną intensywnością. Zabieg jest bezbolesny, a nawet przyjemny. Dzięki takiemu działaniu można dotrzeć do głębokich warstw skóry i odpowiednio stymulować metabolizm komórkowy. Już po pierwszej sesji widoczne są efekty wykonywanego zabiegu, zazwyczaj jednak najlepiej jest się zdecydować na około sześć takich sesji.

Artykuł powstał przy współpracy z portalem znamionabarwnikowe.pl

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *